Tallinna Läänemere Gümnaasium on põhikoolide LAK-õppe koolituskeskus

Tallinna Läänemere Gümnaasium on valitud aastateks 2022-2025 põhikoolide lõimitud aine- ja keeleõppe piirkondlikuks koolituskeskuseks. Koolil on keelekümblusprogrammi edukas ja tulemuslik rakendamise kogemus alates 2000. aastast. Koolituskeskuse ülesanne on viia läbi koolitusi, teabepäevi, seminare, kus tutvustatakse häid pedagoogilisi praktikaid eesti keelest erineva kodukeelega lapse õpetamisel. Koolis töötavad riiklikult tunnustatud õpetajad, LAK-õppe koolitajad, haridusvaldkonna nõustajad, kes  jagavad oma teadmisi ja kogemusi. 

2022. aasta sügisel toimub koolitus "LAK-õppe rakendamise kogemusi õpetajalt õpetajale". Koolituse käigus käsitletakse LAK-õppe ja keelekümbluspõhimõtete rakendamist klassiruumis, ainetevahelist lõimingut, koostöist õppimist ning tagasisidestamise ja hindamise võimalusi. Koolitusel vaadeldakse ja analüüsitakse koolitunde.

Koolituspäevad: 

  • 1. sessioon 23.09.22 
  • 2. sessioon 10.10.22 
  • 3. sessioon 19.10.22 
  • 4. sessioon 24.11.22

Registreerumine SIIN

Kontakt: Anna Sele, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo on leitav Harno kodulehel