Projektipäevade tulemused

15. ja 16. aprillil toimusid meie koolis projektipäevad 1-8 klassidele. Õpilased said huvitavadid teemasid ja ülesandeid, mida oli vaja lahendada ning kujundada. 4-6 klasside teemaks oli "Leib minu laual", 7-8 klasside teemaks "Tee kakao ubadest šokolaaditahvlini", 1-3 klassides oli palju erinevaid teemasid: kevad, tervislik eluviis, loodus, kosmos. Kõik õpilased tegid suurt tööd ning said hindeid erinevates ainetes. Lisaks sellele, osales iga klass konkurssis "Projektipäevade kõige aktiivsem klass". Selle konkursi raames lugesime kokku, mitu 100% valmis töid oli klassi poolt esitatud.
Igast klassist saavad diplomid ka parima töö esitajad.
Võitjad (võitjad valisime 1-3 klassidest ning 4-8 klassist):
  • 1. koht:
    • 1V klass - 100% osalemine ja ülesannete täitmine
    • 4B klass
  • 2.koht:
    • 1G klass
    • 6D klass
  • 3.koht:
    • 3G klass
    • 7E klass
2 klassi, kes said 100 punkti - saavad diplomid ja kingitused, teised klassid, kes saavutasid 1., 2., ja 3.kohta - saavad diplomid

Palju õnne võitjatele!