Toredat 1. septembri!

Kallis koolipere!

Soovime head uut kooliaastat ja kibeleme jagama häid uudiseid. Suve jooksul on meie sõbraliku kooliperega liitunud aktiivsed ja huvitavad inimesed, kes on innuga töösse sukeldunud. Tänu nendele uutele õpetajtele oleme juba alustanud ettevalmistusi üleminekuks eestikeelsele õppele. Sellest aastast hakatakse esimeses, teises ja kolmandas klassis eesti keeles õpetama kehalist kasvatust, muusikaõpetust, joonistamist ja tööõpetust. Anname endast parima, et lapsed suudaksid programmi edukalt omandada. Koolis on toimunud palju muutusi, mille kohta saate täpsemalt teada koosolekutel. Näiteks saab meie hoone peagi väikese juurdeehitise, mille tulemusena tekib rohkem kaasaegseid ruume ühes vahetuses õppimiseks. Samuti on ümber kujundatud garderoob ja algavast õppeaastast on koolil uus toitlustuspartner - Dussmann Eesti. Hindame teie toetust ja mõistvat suhtumist ning oleme kindlad, et suudame üheskoos ületada kõik raskused. Jõudu ja peatse kohtumiseni koolis!