Jaamademäng

15.septembril  2018  toimus  traditsiooniline  rajooni  jaamademäng. Mängus osalesid meie gümnaasiumi  võistkonnad, Lasnamäe  gümnaasiumi, Linnamäe Vene Lütsiumi. Mahtra  põhikooli  ja  Pae gümnaasimi võistkonnad. Kokku  oli 34 võistkonda  ja  ligi  240  õpilast.

5. klasside  õpilastel  oli 9 jaama,6.-7. klasside  õpilastel – 12 jaama. Väga  hästi  esinesid viiendate  klasside  õpilased. 5.a klassi õpilased saavutasid 1.koha  ja 5.b klassi  õpilased  said  2. koha. 3.koha said  Mahtra  põhikooli  õpilased. Meie  gümnaasiumi 7.a klassi õpilased saavutasid  võistluses 1.koha, 5.klasside skautide rühm  sai  2.koha, 7.g  klassi  õpilased-3.koha.

Õnnitleme  võitjaid!

Täname  külalisi  teistest  koolidest ja meie  õpilasi osavõttu  eest!

Suur  tänu  mängu  organisaatoritele –skautide  rühmale „Siil“, tema juhendajale  S.Logussovale ja  lastevanematele.

Daniel  Žmogin, 10.b klassi  õpilane

Galerii