VALENTINIPÄEV

14. veebruaril   2018   tähistas  Läänemere   gümnaasium   Valentinipäeva.

Selle  aasta  üritus  toimus  Võluritekooli  sildi  all. Paljud  õpilased  ja  õpetajad  olid  roosades  või  punastes  riietes. Õpilasomavalitsuse  liikmed  aga  olid  erinevates muinasjuttude  kangelaste  kostüümides  ja  hommikul, enne  tunde,  võtsid  vastu  kooliperet  ja  kutsusid  kõike  osalema mänguvahetundides.

Kool  oli huvitavalt  kaunistatud: fuaees  9.b klassi  õpilased  paigutasid   õhupallidest  suure  südame  ja  „Love“ puu.

Vahetundidel  garderoobi  ja  lasteloomingutoa juures, klasside  postkastide  kõrval , oli  palju  õpilasi, kes  kirjutasid  kaarte  oma  sõpradele.

Esimese  vahetunni  ajal   töötas  6  erinevat  platsi, kus  viidi  läbi  erinevaid  temaatilisi  konkurse  ja  teatevõistlusi. Olid sel päeval  ka  tantsuvahetunnid.

Lugupeetud  Svetlana  Logussova  ja ÕOV  liikmed!

Täname  teid peo ettevalmistamise  ja  organiseerimise  eest!

Täname  kõiki  õpilasi  ja  õpetajaid  ilusa  sõbrapäeva  eest!

S.Šeršnjova, 10.klassi  õpilane.

Galerii