Eesti Pandipakendi külastus

Õpilaste keskkonnateadlikkust kujundatakse juba varases lapsepõlves. Eesti Pandipakend kutsus koole tutvuma oma tööga, et näidata, milline on ühe pudeli teekond ja ringlus. 31.10 külastasid Tallinna Läänemere Gümnaasiumi 7.g klass koos õpetaja Aleksandra Nikolajeva Suur-Sõjamäel asuvat ettevõtte kontorit ning sorteerimistehast. Kohale jõudes leidis aset loeng, õpilased said ise katsuda ning näha plastikpakendite töötlustulemusi ning kaasa mõelda ning arutleda. Loengule järgnes viktoriin, mille käigus 3 parimat said auhinnad, kuid tühjade kätega ei lahkunud keegi- igaüks sai kingituseks veel pastapliiatsi, kaelasilli ja maiustuse. Kõige väärtuslikumad olid siiski uued teadmised, mis kaasa sai võetud. Siis panime kõik kollased helkurvestid selga ja järgnes ekskursioon töötlemistehases endas, kus oma silmaga sai näha, kuidas pudeleid töödeldakse ümber. Olime väga rahulolevad koduteele asudes.

20161031 102043