slider

Анкетирование

Avaliku poliitika ja juhtimise instituut (Public Policy and Management Institute, PPMI) viib Põllumajanduse ja maaelu arengu peadirektoraadi  (DG-AGRI) tellimusel läbi üle-Euroopalist uuringut, mis on üks osa EL-i puuvilja-, köögivilja ja piimakava (Koolikava) hindamisest. Käesolevaga kutsumegi Teid osalema uuringus ja jagama oma arvamust Koolikava kohta. Teie vastused aitavad parandada koolitoidusüsteemi kogu Euroopas ning muuta selle tervislikumaks ja jätkusuutlikumaks.

Miks seda uuringut vaja on?

Komisjon on algatanud Koolikava läbivaatamise osana strateegiast „Talust taldrikule“ ning jõupingutustest, mida tehakse tervislikumate ja jätkusuutlikumate toidusüsteemide saavutamiseks kogu ELis. See uuring on üks Koolikava hindamise meetmete osa ning selle eesmärk on hinnata, kas Koolikava on olnud tulemuslik tervisliku toidu tootmise, turustamise ja tarbimise edendamisel. Samuti hinnatakse kas see vastab Euroopa kodanike praegustele ning muutuvatele vajadustele ja soovidele ning annab liikmesriikide algatustele ja prioriteetidele lisaväärtust. Uuringu tulemuste põhjal koostatakse soovitused selle kohta, kuidas oleks võimalik Koolikava parandada ja täiustada.

Uuringu sihtrühm?

• Lapsevanemad (2-19-aastaste laste)
  • Õpetajad

Küsimustiku täitmine võtab aega umbes 10 -15 minutit. Uuringus osalemine on anonüümne.

Küsimustiku täitmiseks palun valge allolevatest sobiv grupp, kuhu kuulute ning vajutage lingil:

Teie panus uuringusse on väga oluline. Palume küsimustikule vastata hiljemalt 14. oktoobriks 2022 ning võimaluse korral edastada küsimustik veel sihtrühma kuuluvatele inimestele.

2022. aasta üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused Tallinna Läänemere Gümnaasium

Anname teada, et alates 7. veebruar kuni 13. märts on avatud 2022. aasta üldhariduskoolide rahulolu ja koolikeskkonna küsitlused.

Küsitlustes osalevad kõik üldhariduskoolide:

• 4. klassi õpilased;
  • 8. klassi õpilased;
  • 11. klassi õpilased;
  • täiskasvanute gümnaasiumite kõik õppijad.

Küsitluste veebilingid

Igale sihtrühmale on koolipõhine küsitluse veebilink.

Anname teada, et mõningatel juhtudel võivad küsitluste veebilingid avamisel küsida vastajalt tunnuskoodi. Iga küsitluse tunnuskoodi leiate küsitluse veebilingist. Tunnuskood on küsitluse vee bilingi lõpus olev 15 tähemärgi pikkune tähtedest ja numbritest koosnev kood. Tunnuskood algab peale sõna token= ja lõppeb enne &lang=et. Järgneval näidislingil on tunnuskood punane: kysimustik.edu.ee/index.php?r=survey/index&sid=723252&token=4CVj5EX6MCiRFaa&lang=et

Lisainformatsioon

Rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluste kohta leiab rohkem lisainformatsiooni: Haridus- ja Noorteameti in foruumist ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koduleheküljelt. 2021. aastal toimunud rahulolu- ja koo likeskkonna küsitluste riiklike aruannetega on võimalik tutvuda Harno kodulehel. Küsimuste korral palume kirjutada aadressil: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. või helistada numbril 735 0567.