slider

Анкетирование

Alates 2015. aastast on Haridus- ja Noorteamet viinud lisaks põhikooli lõpueksamitele läbi õpetajate ja õpilaste küsitlusi. Küsitluste eesmärk on välja selgitada, kuidas on koolide õpikeskkond seotud õpilaste õpitulemuste ja õpioskustega ning anda õpetajatele tagasisidet nende õpilaste kohta. Põhikooli lõpueksamite taustaküsitlusi viime läbi matemaatikas, eesti keeles ja eesti keeles teise keelena.

Elektroonsed küsitlused on avatud 3. mai kuni 28. mai 2021.

Taustaküsitluses palume osaleda kõigil:

• 9. klassi õpilastel, kes sooritavad põhikooli matemaatika lõpueksamit, ning neid õpetavatel matemaatika õpetajatel.
  • 9. klassi õpilastel, kes sooritavad põhikooli eesti keele või eesti keel teise keelena lõpueksamit, ning neid õpetavatel eesti keele õpetajatel.

Oluline on, et vastava õppeaine küsitluses osaleks nii õpetaja kui tema õpilased. Kui üks osapooltest küsitluses ei osale, ei ole meil võimalik õpetajale tagasisidet anda.

Küsitluste veebilingid

2021. aasta üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused Tallinna Läänemere Gümnaasium

Anname teada, et alates 8. veebruar kuni 14. märts on avatud 2021. aasta üldhariduskoolide rahulolu ja koolikeskkonna küsitlused.

Küsitlustes osalevad kõik üldhariduskoolide:

• 4. klassi õpilased;
  •  8. klassi õpilased;
  •  11. klassi õpilased;
  • täiskasvanute gümnaasiumite kõik õppijad;
  •  1-12. klassi õpetajad;
  •  1.-9. klassi õpilaste lapsevanemad.

Küsitluste veebilingid

Igale sihtrühmale on koolipõhine küsitluse veebilink.

Anname teada, et mõningatel juhtudel võivad küsitluste veebilingid avamisel küsida vastajalt tunnuskoodi. Iga küsitluse tunnuskoodi leiate küsitluse veebilingist. Tunnuskood on küsitluse vee bilingi lõpus olev 15 tähemärgi pikkune tähtedest ja numbritest koosnev kood. Tunnuskood algab peale sõna token= ja lõppeb enne &lang=et. Järgneval näidislingil on tunnuskood punane: kysimustik.edu.ee/index.php?r=survey/index&sid=723252&token=4CVj5EX6MCiRFaa&lang=et

Lisainformatsioon

Rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluste kohta leiab rohkem lisainformatsiooni: Haridus- ja Noorteameti in foruumist ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koduleheküljelt. Küsimuste korral palume kirjutada aadressil: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  või helistada numbril 735 0567.