slider

Анкетирование

Planet Youth Tallinn 2023

https://survey.alchemer.eu/s3/90536723/Planet-Youth-Tallinn-2023

2023. aasta üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused Tallinna Läänemere Gümnaasium 

Anname teada, et alates 6. veebruar kuni 12. märts on avatud 2023. aasta üldhariduskoolide rahulolu ja koolikeskkonna küsitlused. 

Küsitlustes osalevad kõik üldhariduskoolide: 

  • 4. klassi õpilased; 
  • 8. klassi õpilased; 
  • 11. klassi õpilased;
  • täiskasvanute gümnaasiumite kõik õppijad.

Küsitluste veebilingid 

Igale sihtrühmale on koolipõhine küsitluse veebilink.

Anname teada, et mõningatel juhtudel võivad küsitluste veebilingid avamisel küsida vastajalt tunnuskoodi. Iga küsitluse tunnuskoodi leiate küsitluse veebilingist. Tunnuskood on küsitluse vee bilingi lõpus olev 15 tähemärgi pikkune tähtedest ja numbritest koosnev kood. Tunnuskood algab peale sõna token= ja lõppeb enne &lang=et. Järgneval näidislingil on tunnuskood punane: kysimustik.edu.ee/index.php?r=survey/index&sid=723252&token=4CVj5EX6MCiRFaa&lang=et

Ukraina sõjapõgenikele mõeldud küsitluse veebilingid:

Lisainformatsioon 

Rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluste kohta leiab rohkem lisainformatsiooni: Haridus- ja Noorteameti in foruumist ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koduleheküljelt. 2021. aastal toimunud rahulolu- ja koo likeskkonna küsitluste riiklike aruannetega on võimalik tutvuda Harno kodulehel. Küsimuste korral palume kirjutada aadressil: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. või helistada numbril +372 5686 1339.