Свободные рабочие места

• Tallinna Läänemere Gümnaasium võtab oma meeskonda 1,0 koormusega eesti keele (teise keelena) õpetaja (põhikool, gümnaasium) uuest 2020/2021 õppeaastast. Vajalik pedagoogiline kõrgharidus (magistri kraad), eesti keel emakeelena või C1-keeletase eesti keeles. CV ja kvalifikatsiooni nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada elektrooniliselt Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Täiendavat infot saab küsida tel. +372 675 0581 või e-meili teel.
  • Tallinna Läänemere Gümnaasium ootab oma meeskonda vene keele ja kirjanduse õpetajat (põhikool) kuni 0,5 koormusega. Vajalik pedagoogiline kõrgharidus (magistri kraad), min B2-keeletase eesti keeles, vene keel emakeelena. Kandideerimiseks palume saata CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiaid e-posti aadressile Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Lisainformatsioon telefonil + 372 675 0595.