Проект "Noorelt noorele - osalusest lähemalt"

Несмотря на непростую ситуацию в мире и в нашей стране, наши ученики продолжают по возможности активно участвовать в различных мероприятиях, которые проходят в онлайн режиме. На одном из таких мероприятий, 5 марта, очень активно участвовал наш ученик из 11Б класса, Johannes-Emmanuel Allas и был отмечен за свою активность дипломом и подарком. Молодец! На этом мероприятии молодёжь могла высказать своё мнение по поводу молодёжной деятельности.

Johannes: "5. Märtsil toimus kaasamisüritus zoom'i keskkonnas. Kaasamisüritused on üks osa "Noorelt noorele - osalusest lähemalt" projektist, mida toetab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur Erasmus+ programmist.
Oli väga huvitav osaleda kaasamisüritusel, kus osalesid ka teised õpilasomavalitsused! Arutasime, milliseid üritusi võiks organiseerida noorte aktiivsuse arenemiseks.
Isiklikult osalesin gruppis, mis arutas, kuidas aidata noori tööd suvel leida.
Tulevikus on kindlasti vaja teha rohkem kaasamisüritusi, kus õpilasomavalitsuste juhid või õpilasomavalitsused jagavad oma ideid noorte aktiivsuse tõstmiseks.
Kuna olin väga aktiivne osaleja, saadeti mulle väikest kingitust. Eriti suured tänud selle eest!"
20210315 100824