ART-konkurss kooli sünnipäeva puhul

Hea koolipere!

Ametlikult on Tallinna Läänemere Gümnaasiumi sünnipäev 25.aprillil. Sel aastal otsustas kooli õpilasesindus korraldada selle sunduse puhul konkursi. Ootame aktiivset osavõttu.

ART-konkurss

Noored loojad, kas soovite koolile maalida või joonistada pilti? See oleks suurepärane kingitus, mida kindlasti hinnatakse ja parimatele osavõtjatele jagatakse kingitusi. Teema: kooli sünnipäev distantsõppel. Peategelane: kooli talisman – kajakas. Te võite ka teisi tegelaskujusid lisada, aga kinlasti peab pildid olema kajakas.

Tähtaeg on 18.aprill. Tööd on oodatud aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendav info: Võib joonistada nii paberil kui ka spetsiaalsetes programmides. Peaasi, et see oleks pilt. Samas kontrollitakse, et esitatud pilt ei oleks plagiaat. Kui seda avastatakse, siis ei saa pilt konkursil osaleda.