Oleme uhked meie tšempionide üle

Läänemere  gümnaasiumis  töötab  kehalise  õpetajana  Viktooria  Bogdanova  ja  12.klassis  õpib  Selin  Sedletski. Need  neiud  suurepäraselt  esinesid  rahvusvahelistel  võistlustel „Meripiiga  2019“

Tallinnas  Kalevi  spordihallis kahe  päeva  jooksul  toimusid  rahvusvahelised  iluvõimlemisvõistlused „Meripiiga 2019“.

Meie  kooli kehalise  kasvatuse  õpetaja  Viktoria  Bogdanova  nendel  võistlustel  saavutas 1.koha  ja  sai  2019 aasta  aunimetuse „ Eestimaa  parim  võimleja“. Selle  esinemiga  ta  kirjutas  oma  arvele veel  ühe  tähtsa  saavutuse  peale  võidetud  pronksi  harjutuses  palliga  suvel  Universiaadil  Neapolis.

Esimese  koha  harjutuses  võruga  saavutas  meie  kooli  12.klassi  õpilane  Selin  Sedletski.

Anastassia  Davõdova 3 klassi õpilane  üldarvestuses  oma vanuserühmas  saavutas  1.koha, kus  osales  24  osavõtjat.Esimesi  kohti  ta sai  ka  harjutuses võruga ja  esemeta.

Õnnitleme!

DSC 0390  DSC 0411  20191130 170803