Õpetajate päev

Selle  aasta  ülemaailmset  õpetajate päeva  tähistati  meie koolis  4.oktoobril  2019. Sellel  päeval  gümnaasiumi  õpilased  andsid  tunde  õpetajate  asemel. Päeva  jooksul  vahetundide  ajal  kõlas  koolis  õpetajate  lemmikmuusika.

Günnaasimi  õpilased  viisid  läbi  klassides  tunde ,pühendatud kooli 30.aastapäevale, kus  nad  rääkisid  kooli ajaloost.Õpilastel  oli huvitav  kuulata  vanemaid  õpilasi, kes  rääkisid  koolist, kooli traditsioonidest, kolliriietusest, käitumisreeglitest.

Peale  tunde õpetajad  ja gümnaasiumi  õpilased  kogunesid  aulas ,kus  gümnaasiumi  direktor Denis Presnetsov  ja õppealajuhataja  Žanna  Moleva õnnitlesid  õpetajaid  pidupäeva  puhul ja märkisid  parimaid.

Kooli parimaks  ringijuhiks  nimetati  geograafiaõpetaja Janina Dotsenko.Noorte  pedagoogide  seast oli märgitud  bioloogiaõpetaja  A.Medvedeva. Nimetuse  „Parim  algklasside klassijuhataja“ sai  N.Aboimova  ja S.Ovtšarova  oli  nimetatud  põhikooli  parimaks  klassijuhatajaks. Kõige  aktiivsemaks kooli  õpetajaks  nimetati  algklasside  opetajat M.Rebane.

Truuduse  eest  õpetaja  ametile tunnustuse  sai keemiaõpetaja T.Lapotškina.

Tallinna  linna „Aasta õpetaja“preemia  laureaadiks nominatsioonis „ Parim õppeasutusejuht „  sai  meie  gümnaasiumi  direktor  Denis  Presnetsov, nominatsioonis „ Parim  aineõpetaja“  -  O.Sedletski  ja  „Parim klassijuhataja“ N.Grigorjeva, keda  kutsuti  ETV+ kanal „Kohv+“  saatesse esinema.

Loodame,et  kõik  õpetajad  said  positiivseid  emotsioone sellest  päevast.

Täname  gümnaasiumi õpilasi  ürituse ettevalmistuse jab läbiviimise eest.

Valeria  Kolõškova

11.klassi  õpilane