Halloween

31. oktoobril 2016. aastal meie kooli meeskond, mis koosnes 10.-12. klassi õpilastest, osales igaaastasel konkursil, mis pühendati Halloween-ile (Halloween - uusaegne pidu, mis võtab alguse Iirimaa ja Šhotimaa keltide rituaalidest) ja toimus Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis. Üritus koosnes kahest osast: kõrvitsa nikerdamisest, milleta on võimatu Halloween-i ette kujutada ja viktoriinist (loomulikult inglise keeles), mis oli seotud selle pidupäeva traditsioonidega. Mõlemad osad olid köitvad, sest üks peamisi  kriteeriume oli meeskonnatöö, mille eest meie võistkond sai esimese koha - “Best teamwork” (1 koht). Tähtis on ka see, et sellel aastal õpilased asetasid rohkem rõhku kostüümidele. “Me valisime meile kõige sobivamad kostüümid (oli viis varianti), et kõigil oleks mugav” - ütles üks meie võistkonna liige. Niimoodi sündis meie meeskond: “Evil Alice” (Kuri Alice, idee oli võetud fantaasialoost “Alice Imedemaal”, aga kuna see oli Halloween, oli vaja midagi kohutavat välja mõelda). Meie võistkonnal olid Alice, jänes, Hull Kübarsepp, Punane Kuninganna ja kass. Tore, et žürii hindas meie meeskonna jõupingutusi ja me saime esimese koha (mida me jagasime Lagna Gümnaasiumi õpilastega) - “Best costumes”. Meie kõrvits nägi välja nagu hull Frankenstein. Frankensteinist sai Alice eksabikaasa, et siduda omavahel Alice ja Frankensteini. Kõrvitsa nimi oli “Alice’s ex-husband”. Üritus oli mitmekülgne, kus oli võimalik ja samuti vajalik oma loomingut näidata. Õnnitleme meie kooli meeskonda: Daniel Novik, 10. klass Jana Karpushina, 10. klass Daria Pavlinova, 11. klass Anna Ovtšarova, 12. klass Julia Podgorneva, 12. klass

 

fjh6mO_aCYA.jpg   v1WJzJhtHyE.jpg