Auhinnamäng Tallinna kooli õpilastele FB/Koolitoit teeb targaks

Ühekülgse toitumisega tekib organismil puudus erinevatest toitainest. See mõjutab Sinu heaolu ja vaimset võimet. Kui organism ei saa toidust vajalikke aineid, sunnib ta meid rohkem sööma. Sinu koolikokad näevad suurt vaeva, et Sinu koolitoit oleks mitmekesine, täisväärtuslik ja tasakaalustatud. Igal toitainel on organismis täita oma vajalik roll, mis tagab Sinu õppimisvõime. Koolitoit tagab Sulle vajaliku toiduenergia ja toitainetevajaduse.

Kuidas tänada oma koolikokkasid:

1. Postita kommentaarina pilt oma lemmik koolisöökla toidust (Ära unusta loovat lähenemist!)
2. Kirjuta pildi juurde kommentaar miks just see toit Sulle meeldib

3. Kirjuta mis koolist Sa oled ja tee oma koolile reklaami!

4. Jaga postitust avalikult

Parimatele auhinnad Tallinna Haridusametilt.

Võidavad need, kes saavad oma kommentaaridele kõige rohkem laikisid, seega jaga julgelt postitust ja kutsu sõpru ka osalema.

Loosimine 3.mail 2017.a.

Nõuetele mittevastavad ja ebasobivad postitused kustutatakse.

PS. Kui Sa ei ole veel 13-aastane ja soovid osaleda, pea nõu oma vanematega, et saaksid kasutada nende FB kontot.