Eelkool 2017/2018 õppeaastal

Eelkoolirühma astumiseks taotluse esitamise periood: 01.03.2017-31.04.2017.

Registreerimine toimub elektrooniliselt, koduleheküljel avatakse registreerimisvorm (eelkooli rühmade täitumisel registreerimine suletakse varem).

Eelkooli registreerudes saab valida tavarühma (vene õppekeelega) ja keelekümblusrühma (eesti õppekeelega) vahel. Tallinna Läänemere Gümnaasiumis toimib varase keelekümbluse programm.

Tallinna Läänemere Gümnaasium planeerib avada 4 tavarühma  ja 2 keelekümblusrühma.

Tavaliselt alustavad rühmad tööd oktoobris ja lõpetavad aprillis, tunnid algavad kella 16.00 paiku ja õppetöö toimub kaks korda nädalas.

Need lapsevanemad, kes ei jõua õigel ajal esitada taotlust jäävad ootejärjekorda ja laps võetakse eelkoolirühma vabanenud kohtade olemasolul.

• Eelkoolis õppimine ei ole kohustuslik
  • Eelkooli tunnid on tasulised
  • Eelkoolis õppimine on abiks kooliks ettevalmistusel
  • Õppimine Tallinna Läänemere Gümnaasiumi eelkoolis ei taga sissesaamist Tallinna Läänemere Gümnaasiumi esimesse klassi

Tallinna Läänemere Gümnaasiumi ettevalmistusrühmadesse on oodatud kuue- ja seitsmeaastased lapsed, kes lähevad kooli 2018. aasta sügisel (NB! 5-aastaseid lapsi Tallinna Läänemere Gümnaasium eelkooli ei registreeri!)

2017.a 1.oktoobriks laps peab saama kuueaastaseks.

Kuna eelkooli rühmade kohtade arv on piiratud, jätab Tallinna Läänemere Gümnaasium endale õiguse teha valikut.

Eelisjärjekorras on:

• Lapsed, kelle andmed on registreeritud esimesena
  • Koolitöötajate lapsed

Eelkooli nimekirjadesse sisse kandmine toimub peale lastevanemate koosolekut, kus antakse informatsiooni eelkooli tööajast ja sõlmitakse leping lapsevanema ja kooli vahel.

Lastevanemate koosoleku läbiviimise ajast teavitab kool lastevanemaid oma kodulehe kaudu.