KVN 2020

14.veebruaril  2020  Tallinna  Läänemere  Gümnaasiumis  toimus  KVN. Võistluses  osales  4  võistkonda-õpetajate ,10.,11. ja 12. klasside koondvõistkonnad. Oli 4 konkurssi- soojendus-,improvizatsiooni-, kaptenite konkurss  ja koduülesanne.

Esimeses  konkursis  oli raske  valida  võitjat, seepärast  tuli  viia  läbi  teist  vooru.

Teise  konkursi  võitis  õpetajate  võistkond.Konkursite  vahel  näidati eelmiste  aastate KVNi  fotosid.

Kaptenite  konkursis  säras  11.klasside  võistkonda  kapten R.Fjodorov,kelle  nalju  ja huumorit  toetas  saal.

Kõige  ergsamaks  konkursiks  sai  koduülesanne teemal „Meie  uksele  koputab  Kupidon“, mis  oli  pühendatud   valentinipäevale. Võistkondade  programmid  oli  väga  lõbusad  ja  meeldisid  vaatajatele.

KVN  on  võstkondade  mäng. Ta  ühendab  õpetajaid  ja  õpilasi.Mängijad  teevad  nalja, saal  naerab. Vaatajad  unustavad  oma  probleemidest.

Õpetajate  võistkond  tuli  selle aasta  mängu  võitjaks  ja saavutas  esimese koha. 10.klasside  koondvõstkond  esines  hästi  ja saavutas  2.koha  ja  11. ja 12.klasside  võistkonnad  jagasid  3.koha.

Täname  kõike  osavõtjaid, organisaatoreid, žürii  liikmeid ja  vaatajaid.

Ootame  kõike  soovijaid  järgmise  aasta  KVNi mängule!

Jelizaveta  Romanova

9.v klassi  õpilane