Kohtumine eesti luuletajaga

19.novembril  2019  meie  kooli  12. klasside  õpilased kohtusid  Laagna  raamatukogus   eesti  luuletajaga  Jürgen  Rostega. Mõned  õpilased kohtusid  temaga juba  mitmendat  korda.

Jürgen  Roste  jutustas  sellest, kuidas  tegi  esimesi  samme  luules, kuidas  arenes  tema  looming, sai  edukaks,  oma  saavutustest tänapäeval,  esitas  mõned  oma  teosed ja jutustas  oma  tuleviku  plaanidest.

Külalised  said  teada, et  Jürgen  Roste  on  40 aastat  vana. Tal  on  juba  ilmunud  11  luulekogumikku. Luuletaja  on  erk  isik –erinevate  kirjanduse  festivalide külaline. Ta võttis  osa  mitmetes  erinevates  projektides.

Oli  huvitav  kuulata  ja  saada  teada  tänapäeva  eesti  kirjanduse  esindajat. Kohtumine  selle  huvitava  luuletaja  ja  inimesega  oli   kasulik.

Tutvumine  huvitavate  inimestega,  loominguliste  isikutega  mitte  virtuaalses  maailmas,  mitte  õpikus  vaid  reaalses  elus,  aitab  näha  maailma  palju  parem.

Täname  kohtumise  eest!

12.klassi  õpilased