Gümnaasiumi õpilaste ekskursioon Sankt-Peterburi

15.- 17.novembril  2019  Läänemere  gümnaasiumi  10. ja 11. klasside õpilased  / kokku  70 inimest/  olid  ekskursioonil  Sankt – Peterburi  linnas.

Novembri  kuu  ei  ole  kõige  parem  aeg  Venemaa  põhjapealinna  jaoks,  kuid  linn  võttis  meid  soojalt  vastu. Ekskursiooni  ajal  me  saime  mitte  ainult  huvitavat  informatsiooni, vaid  ka saime  nautida  meie  giidi  ilusat  vene  keelt.

Huvitav  oli  noorema  ja  kaasaagse  linna  muuseumi  „ Maailmaaruumi  vesi“ külastamine, mis  asub  1861. aastal  ehitatud  linna  peaveetorni  ruumides.

Unustamatu  muljeid  jättis  „RWS“  kinostuudia  külastamine, kus  õpilased  said  tutvuda   näitlejate, helirežissööride, grimmeerijate  ja  operaatorite  erinevate  rollidega.

Täname  ergsa  ja  meeldejääva  ekskursiooni  eest  Neeva  linna.

Tatjana  Karavajeva                                                                                                      10.B  klassijuhataja

20191116 102149 001  20191117 130236