Aastavahetuse pidustused.

Aastavahetuse pidustused   Läänemere  gümaasiumis  algasid  detsembri  viimastel  õppepäevadel  ja  lõppesid  11. jaanuaril  2019.

Lumehelbed, girländid,kuuseehted....Kõige  tähtsam, on  aga see, et  kõrval  oleksid  lähedased  inimesed.

21.detsembril  2018  meie  koolis  toimus  koolipere  pidu “Jõulukohtumised“. Sellel  traditsioonilisel  üritusel  iga  klass  tegi  kingituse  oma  kooliperele. Õpilased  laulsid  jõululaule  erinevates  keeldes, esitasid  tantse, lugesid  jõululuuletusi. Toreda  meeleolu  lõid  lõbusad  ja  aktiivsed meie  imelinna  elanikud, sõbralikud  metshaldjad, kes  igast  väest  püüdsid  piirata  vastikut Grintši, kes  tahtis  rikkuda  õhtut.  Aga  ühiste  jõududega, lapsed  said  muuta  väikest  süda suureks  ja  hellaks.

Koolipere  pidu  õnnestus!  Täname  kõike  organisaatoreid.

11.jaanuaril  kooli  sõbralik  õpetajate  ja   töötajate  kollektiiv  sõitis  Vikingite  külla, kus  väga  hästi  veetis  vaba  aega  90.aastate  meljöös. Aastavahetuse  pidustused  möödusid  lõbusalt, ägedalt  ja  sõbralikult. Räägitakse, kuidas  uut  aastat  vastu  võtad, nii ta  möödubki. Meid  ootab  edu  ja  positiiv.

Täname  kehalise  kasvatuse  õpetajate  sektsiooni  toreda  ürituse  korraldamise  eest  ja  noori  õpetajaid, kes  esitasid  lõbusa  tantsu.

1lF8ZdRf7Zg