10.b klassi gümnasistide heategu

19. ja 20. detsembril  2018  10.b klassi  gümnasistid  oma  heateo  raames  viisid   läbi  4.klasside  õpilastele  nääriürituse.

Gümnasistid  valmistasid  ette  E.Uspenski  raamatute  „Onu  Fjodor, Peni  ja  Kass“  ja  „Prostokvašino“ järgi näidendi. Esinemise  ajal  õpilased – näitlejad  tundsid, et  vaatajad  elavad  kaasa  ja  see oli  eriti  meeldiv.

Näärivana  ja  Prostokvašino  küla  tegelased  organiseerisid  lastele  erinevaid  mänge. Kui  ringtantsud  oli  tantsitud  ja  laulud  lauldud, lapsed  said  kingitusi  ja neil  oli  võimalus  pildistada  tuntud  küla  elanikutega.

Ljudmilla  Kapustina, meie klassijuhataja ,  täname  Teid  antud  võimaluse  eest  ennast  näidata  ja  kinkida  väikestele  lastele  ilusa  peo!

Õpilased  Daniil  Kuznetsov, Amelia  Šehali, Jelizaveta  Alaksejenko, Anna Selin, Aleksandr  Pehhenko,Valeria  Kolõškova,Ruslan  Fjodorov D.Jänes, täname  teid  ja  kõike, kes  aitasid  üritusele  kaasa.

Daniel  Žmogin

10.b klassi  õpilane