Läänemere gümnaasiumi õpilaste spordisaavutused

27.-28. novembril  2018  Läänemere  gümnaasiumi  õpilased  esinesid  linna  spordivõistlustel.

27. novembril põhikooli  õpilased  Anastassia  Poljakova  9.g, Kristina  Startšuk 9.g, Artjom  Poljakov  6.g  ja  Aljona  Startšuk  4.b  näitasid  suurepäraseid  resultaate sulgpallivõistlustel.  Gümnaasiumi  õpilased  Amelia  Šehali ja  Irina  Põdermaa  10.b ,  Sander  Sas  ja Arina  Furštatova  11.kl.  osalesid  ka  selles  võistluses  ja  Amelia  Šehali  võitis  pronksmedali.

Kokkuvõttes  meie  kooli  sportlased  saavutasid  7.koha  linna  sulgpallivõistlustel. Õnnitleme  meie  sportlasi  ja  soovime  edu!

27. november  sai  tähtsaks  ka  meie  noortele  jooksjatele, kes  osalesid  kombineeritud  teatejooksus. Kolmandate  ja  neljandate  klasside  õpilased  näitasid  häid  tulemusi  ja  suurepärast  meeskonnatööd. Õpilased   Kristina  Holodova  3.b, Nikol  Kuslap  3.b, Petra  Erin 3.v, Alisa  Hassanova  3.v,Vjatšeslav  Nikonorov 3.a, Deniss  Gussev  3.a, Timofei  Berežnoi 3.v, Ilja  Volossatõhh  3.v,  Allan  Ahven  3.v  ja  Dmitri  Koop  3.d  saavutasid  4. koha

Hästi  tehtud, algkooli  õpilased!

Neljandate  klasside  õpilased  Sofia  Orlova  4.a, Nika  Neljas  4.v, Aleksandra  Mitjušova 4.v, Alessja  Ossokina  4.g, Ailun Ibrayeva 4.d,Ksenia  Jarjomkina 4.a,Polina-Karolina  Võlegžanina 4.v, Timofei  Basanets 4.b,Mark  Artjunin 4.g,Dmitri  Gaiduk  4.g, Maksim  Overkin 4.g, Artemi Topler 4.g  ja  Matvei  Tarassov  saavutasid  1.koha ja  kuldmedali!  Palju  õnne!

28. novembril  meie  kooli  esindasid  5. klasside  õpilased  Veronika  Kazakova 5.a, Karin  Konshina 5.b, Polina  Turitševa 5.b, Anna Koop 5.e, Sofia Sabina  Leis  5.v,Anna  Kolesnik 5.g, Roman Folvarsi 5.a, Nikita  Popozoglo 5.a, Kirill Siitšuk 5.a, Bogdan  Sotnikov  5.a,  Martin  Leets 5.v ,Nikita  Slavintsi 5.g, ja  saavutasid  2.koha  ja  hõbemedali.

Täname  ja  õnnitleme  meie  kooli  sportlasi.