Kodanikurahu

Igal  aastal  Läänemere  gümnaasium  võtab  osa  rahvusvahelisest  projektist „Kodanikurahu“,kus  meie  õpilastele  pakutakse  võimalust  tutvuda  erinevate rahvaste  kultuuri  ja  traditsioonidega.16. novembril  2018  6. V  klassi  kunstiõpetusetundi  tulid  „Liira“  ühingu  Kabardiini- Balkaari  osakonna  esindajad. Delegatsioonijuht  oli  Kazbulat  Šogenov. Külalised  jutustasid  oma  vabariigist, sümbolitest, ajaloost, loodusest, traditsioonidest.  Demonstreeriti  filmi  Põhja – Kaukaasia vabariigi  vaatamisväärsusi, tema  ilu ja  traditsioone. Õpilased  voolisid  temaatilisi  saviesemeid.  4.-5.klasside  tundides  toimus  loovtöö, kus  õpilased  joonistasid  loodusepilte, rahvustoite  ja  loomi. Parimad  tööd  olid  esitatud  22. novembril  Õpetajate  majas  Raekoja  platsil. Siin  toimus  kontsert  ja  parimate  projektist  osavõtjate  autasustamine. On  vaja  märkida, et  lõpuüritusel  oli  märgitud  meie  kooli  õpetaja  Svetlana  Logussova, kes  alistas  Elbrussi  mäetipu. Originaalseks  ürituse  üllatuseks  oli  tuntud  kunstniku  ja  dizaineri  tööde  väljapanek. Võitjate  nimed  voolimises  ja  joonistamises.

1.Alissa  Ossipova  6.v

2.Jekaterina  Zimareva  6.v

3.Ksenia  Tsirko  6.v

1. Artur  Nikkar  4.a

5.Vladislav  Fõrikov  4.a

6.Diana  Jurtšenko  5.a

7.Nikita  Jegorov  4.a

Täname  meie  kooli  noori  tantsijaid.

1.Elvin  Mihhailov  8.b

2.Anastassija  Fris  8.b

3.Stefan  Metšnik   8.b

4.Aleksandra  Andrejeva  8.b

Täname  ürituse  organiseerimise  eest  õpetajaid – S.Logussova, O.Kokina, V.Maasik, S.Ovtšarova.

Alina  Smirnova, 11. klassi  õpilane

Of9OWmhPglI  OUdABJKskts