Isadepäeva tähistamine

Laupäeval , 10. novembril  2018  Läänemere  gümnaasiumis  toimus  traditsiooniline  isadepäeva   tähistamine.  Ürituse  eesmärgiks  oli   tähelepanu  juurdetõmbamine   perekonna   väärtustele,  mis  on  armastus, vastastikune  arusaamine, lugupidamine, vastutustunne  lähedaste  inimeste  eest.

Õpilased  tulid  kooli  isadega .Tuleb  märkida, emad  võtsid  osa  ka  perekonna spordipäevast. Kõik  soovijad said  huvitavalt  veeta  aega  koolis. Osavõitjaid  jagati  3  võistkonnaks. Mehed  pidid  mängima  jalgpalli,  rahvastepalli  ja  tegema  füüsilisi    harjutusi   kehalise   kasvatuse   õpetajate  juhtimisel.  Iga  osavõtja  võis  püstitada  oma  isiklikku  rekordi  sõudmises, hüppeööriga  hüpetes, palli  hoidmises  pea  peal, 2 kaheliitrilise  pudeli  hoidmises  sirutud kätega  aja  peale  ja  n  e.

Võitjad:

*palli  hoidmine  - Aleksei  Matvejev

*ekstrim – Roman  Lukin, Matvei  Lukin

*kaalupomm – Sergei  Andrejev

*konkurss « kaks  jäära « - Juri  Holin, Vjatšeslav  Holin

*datst  -  Sergei  Leontjev, Maksim  Leontjev

*keeglite  konkurss – Roman  Lukin,  Arina  Sorokina

*pudelite  hoidmine – Veronika  Kazakova , Stanislav  Kazakov

Võõrustamiseks  olid  maitsvad  pannkoogid, mida  küpsetasid  ÕOV  liikmed,  puuviljad  ja  juurviljad.

Kool  tänas  kõike  üritusest  osavõtjaid  ergutavate  medalitega ja  tublimat perekonda  autasustati  šokoladimedalitega. Spordiürituse  organisaatoriteks  olid  S. Logissova, O. Sedletski. A. Jelistratova, I. Andrejeva  ja  ÕOV  liikmed

Suur  tänu  organisaatoritele  toreda  ürituse  eest!

Laura  Paulman  11.  klassi  õpilane

Galerii