Gümnaasiumide õpilaste ball Lindakivis.

10.aprillil  2018  Lindakivi  kultuurikeskuses toimus  gümnaasiumite  õpilastele ball, milles võtsid osa  Lasnamäe, Läänemere, Pae gümnaasiumi  ja Linnamäe Vene Lütsiumi õpilased. See  üritus  tutvustas  17.-19. sajandite  traditsioone, etiketti  ja  klassikalist  muusikat, laiendas  õpilaste  silmaringi.

Seda  õhtut  avasid  Lasnamäe  gümnaasimi  paarid, kes  näitasid  valsi  ja  poloneezi  tantsude aluseid. Vokaalduett  Darja  ja  Svetlana Dubtsevõ, Eva  Irhi  esinemine  flöödil, Anastassia  Lokteva  ja Polina Posjutina duett  kaunistasid  õhtu  programmi. Toimus  komplimentide  konkurss. Konkursi  „Kõige  targem“

võitis Läänemere  gümnaasiumi  10.klassi  õpilane Laura  Paulman. Balli  Printsiks  ja Printsessiks nimetati  Läänemere  gümnaasiumi  õpilasi  Valeria  Aleknavitšute ja Jaroslav  Fidzerald. Õhtu  lõpus  oli  teejoomine  ja tort.

Laura  Paulman, 10. klassi  õpilane

ES9qx HOz7I