KODANIKUPÄEV 9.klassi õpilastele

23. novembril meie koolis toimus Kodanikupäevale pühendatud üritus, kuhu olid kutsutud üheksandate klasside õpilased. Esines Tallinna Keskerakonna Noortekogu peasekretär Jelisei Lokotar. Alustas noormees sellest, et jutustas enda elust, haridusest. Jelisei Lokotar sündis Kohtla-Järvel, kooliaastatel mängis KVN-is. Lõpetas ülikooli Taanis ning teab vene, eesti, inglise ja taani keelt.

Üritusel arutati teemat “Eesti kodanik”. Kodanik — on riigi territooriumil elav inimene, kes armastab ja austab oma riiki. See on inimene, kes teab ja täidab kohustusi, omab riigikeelt ning aktiivselt võtab osa riigi avalikust elust. Arutluse ajal tekkis palju küsimusi ja vaidlusi, kuid see tegi üritust elavamaks. Atmosfäär oli sõbralik ning kõik jäid üritusega rahule.

9.v klassi  õpilane  Regina Mihhailova

Galerii