Kodanikupäev meie koolis

Kodanikupäeva  eel, 23. novembril  toimus pidulik  üritus  gümnaasiumi  õpilastele,kus  esines  tuntud  ühiskonna  tegelane, poliitik, Tallinna  volikogu  esimees, sportlane  Mihhail  Kõlvart. Külalise  esinemine oli teemal  „Mida   tähendab  olla kodanik“.

Mihhail  Kõlvart  rääkis inimese aktiivsest ühiskondlikust  hoiakust, lapse  ja  täiskasvanu inimese vastutustundest,  16.a noorte hääletamisest  ja selle  tähtsusest, ühiskonna  põlvkondade  erinevustest, teadmiste ja informatsiooni  tähtsusest  tänapäeval, spordist. Esineja  tuletas  meelde, et  meist  sõltub missuguseks  muutub  meie  maa  tulevikus  ja  kuidas  ta  areneb  edasi. Õpilased  suure  huviga  kuulasid  esinejad  ja sõnavõtu  lõpus esitasid  küsimusi.

Üritusel  kõlas  laul  ja luuletus  kodumaast.

Artikli  autor  V.Šeršnjova, 10. Klassi  õpilane.

Galerii

кылварт