Õpetajate päev.

Tallinna Läänemere  Gümnaasiumis tähistati õpetajate päeva  5.oktoobril  2017.

Ülemaailmse organisatsiooni  UNESCO  otsusega  tähistatakse  õpetajate professionaalset  päeva  alatest  1994. aastast  5.oktoobril.

Hommikul  gümnaasiumi  õpetajaid  võtsid  vastu  elegantsed  džentelmenid smokingutes, kes andsid õpetajatele  medalid-õnnitlused  pidupäeva  puhul. Seinadel olid  suure  armastusega  joonistatud  õpetajate  portreed.

Tunde valmistasid ette ja  viisid  läbi  vanemate  klasside  õpilased. Omavalitsusepäeval  noored  õpetajad  said  tunda  kui raske, aga  huvitav  on töötada  lastega. Õpilaste kooli  administratsioon  märkis, et  on  väga  keeruline organiseerida  õppeprotsessi  kui on vaja leida  asenduse  puuduvale õpetajale. Sel päeval kõik  õpilased  olid  eriti  lahked  ja  viisakad. Peale  tunde  aulas toimus  pidulik  kontsert  õpetajatele  ja  pedkollektivi  veteranidele.

On  saanud  heaks  traditsiooniks  õpetajate  päeval  märkida  ja  autasustada parimaid   õpetajaid.

2016/2017 õ-a parimad: Irina Iljina - parim ringijuht , Natalja  Kablutško, Olga Kokorina -  parimad  klassijuhatajad, Ljudmilla  Zarina  -  parim  noor  õpetaja, Aleksandra  Nikolajeva  -  suure panuse eest kooli arengusse.

Gümnaasiumi  direktor  härra  Deniss  Presnetsov  andis üle Tallinna  Linnavalitsuse  aukirju  gümnaasiumi  õppealajuhatajatele  Žanna  Molevale  ja Julia  Vassiljevale  olulise  panuse  eest  haridusse. Lasnamäe  linnaosa  aukirjadega  olid  märgitud  Oleg Sedletski  rajooni  perekonnapäeva  organiseerimise  eest  ja Svetlana  Logussova  huvialalaada  organiseerimise ja läbiviimise  eest.

Suur  tänu  kõikidele õpilastele selle pidulikku atmosfääri eest!

Meie täname  Svetlana Logussovat, Jelena Beljajevat  ja Marianna  Pisarevskajat toreda kontserdi eest.

Suur tänu pedkollektivi  nimel  meie  gümnaasiumi  direktorile  Deniss Presnitsovile  pidukiku  õhtu eest.

Galerii

день учителя