Laste ja noorte lillepidu

Tallinna Keskkonnaamet koostöös teiste linna ametite ja Lasnamäe linnaosavalitsusega korraldas lastekaitsepäeval 1.juunil 2017 Laagna tee eraldusriba haljasalal Tallinna laste ja noorte lillepeo, kus kolmeteistkümne pealinna õppeasutuse noored rajasid ühtekokku 38 sümboolset tarkuseterakujulist peenart. Istutati 3,5 tuhat roosi ja rohkem kui 15 tuhat püsilille. Meie koolist osalesid 7., 8., 10., 11. kl õpilased ja tööd juhendasid õpetajad: Korabljova, Presnetsov, Lapotškina, Mets, Nikolajeva, Dotsenko, Logussova. Kuigi ilm töötajaid ei soosinud, innustas kõiki noori teadmine, et saab  teha midagi head oma linna jaoks. Lillepeo lõputseremoonia jätkus Tondiloo pargis, kus lillede istutajaid kostitati maiustustega, kingiti tänukiri ja mobiiltelefoni akupank. Lõpetuseks toimus elektroonilise muusika duo Púr Múdd (laulja Joonas Alvre ja instrumentalist Oliver Rõõmus) kontsert.

Kool tänab omalt poolt kõiki 86 lillepeol osalenud õpilast ja õpetajaid.

Autor: T.Oleškevitš, 10. kl õpilane

Lõpetuseks esines elektroonilise muusika duo Púr Múdd (laulja Joonas Alvre ja instrumentalist Oliver Rõõmus) kontsert.

цветы 3  цветы  цветы 1  цветы 2  цветы 4 цветы 5  цветы 6