Heategevuslik jõulukontsert

21.detsembril toimus meie koolis esmakordselt heategevuslik jõulukontsert. Kontserdist ja eelnevalt toimunud laadalt  saadud tulu suunati  MTÜ TLG ABI PLUSS fondi. Edaspidi toetatakse konserdi tuludest kooli vähekindlustatud õpilasi. Kontserdiks valmistumine algas juba novembri alguses ning korraldajate vastutustundlik suhtumine ja ettevõtmise innustav idee tagasid lõpuks hea tulemuse.

Kontserdis osalesid 4.d, 2.b, 3.b klassi õpilased laulude ja tantsudega.Originaalse korea tantsuga lehvikutega esinesid 6.b klassi tüdrukud. 10.klassi õpilased esinesid humoorika lavastusega, jutustades, kuidas vene tsaar, Peter I, mõtles välja aastavahetuse tähistamise viisi. Kontserdikava täiendasid kaunis Lumivalgeke ja seitse  lõbusat pöialpoissi. Õhtujuhtideks olid Alina Spiridonova ja Andrei Bandurevski.

Kontsert oli super hea! Saalis viibis 200 külalist. Jääme lootma, et

heategevusliku jõulukontserdi  korraldamine muutub meie kooli heaks traditsiooniks.

Täname kõiki kontserdil osalenud õpetajaid ja õpilasi!

Suur tänu heategevuskontserdi peakorraldajatele: V. Veressenko ja S.Logussova ning kontserdi idee initsiaatoritele D.Presnetsov ja MTÜ TLG ABI PLUSS.

Autor: D. Ivahnenko, 10 klassi õpilane

благотв конц