Tervisepäev

22.oktoobril 2016 toimus Pirita metsas juba kolmandat korda Tallinna Läänemere Gümnaasiumi korraldatud “Tervisepäev”. Selle üritusega toetati tervislike eluviiside propageerimist õpilaste seas läbi perekondlike võistluste korraldamise.Halba ilma trotsides, kogunes Lükati silla juurde ligi 200 inimest. Kõik tulid neljakilomeetrisele rajale orienteeruma. Võistlus toimus kolmes kategoorias: individuaal, perekondlik, võistkondlik. Individuaalselt võistles 11 inimest ning võitjaks tuli 12.klassi õpilane - Valeria Radajeva, kes läbis distantsi 25 minutiga.Perekondlikest võistkondadest tuli esimeseks perekond Laid, kelle aeg oli 30 minutit.Õpilaste võistkondi oli kokku 19 ning esimesele kohale tuli 8.b klass ajaga 28 minutit. Kõiki võistlejaid  kostitati õunte, porgandite, kuuma tee ja kommidega. Iga finišeeriv sai medali ja “Peetri Pizza” soodukupongi. Koolivaheaja esimene päev oli küll jahe, kuid võistlejaid ja korraldajaid  see ei heidutanud.   Suur tänu kehalise kasvatuse õpetajatele toreda päeva eest! Täname kõiki lapsi ja nende vanemaid rohke osavõtu eest! Suur tänu ürituse sponseerijale, 3.b klassi lapsevanemale Rimma Kovaljovale!

Pildigaleri

i день здоровья